Půjčovna

Nosič kol na tažné zařízení PARMA 4 na 4 kola - nejlépe vybavený nosič ve své cenové kategorii na trhu. Rychlá a snadná montáž a demontáž s velmi kompaktním a funkčním rychloupínacím systémem včetně integrovaného zámku k tažnému zařízení. Sklopná funkce pro snadný přístup do kufru.

Tři upínací 3D ramena pro první, druhé a třetí kolo + propojovací rameno mezi třetí a čtvrté kolo. Odolný proti poškrábání komaxitová povrchová úprava.

Dvojité zabezpečení s extra bezpečnostním popruhem k připevnění rámu. Kompletně homologované zadní světla s 13 pin konektorem. ( možnost použít redukci na 7 pin konektor )

Montáž bez použití nářadí- maximální hmotnost 1 jízdního kola 17 kg- hmotnost samostatného nosiče 20,26kg , maximální šířka pláště jízdního kola 80 mm- kompletní brzdová a směrová světla + odrazky.

Cena za půjčení na den je 180kč + vratná kauce 4 000 kč.  Při zapůjčení na celý týden je pro Vás připravená zvýhodněná cena ( sedmý den zdarma ) Pokud budete mít zájem zamluvit si držák na konkrétní termín, třeba na Vaši letní dovolenou zastavte se na krámku a domluvte si rezervaci.

Zde je video Parma 3 nosič je totožný jako Parma 4 , který vám nabízím k zapůjčení. 

https://www.youtube.com/watch?v=yTt-k1xaMRU